بیوتی وی 436 روز پیش
بازدید 430 بدون دیدگاه

داستان های ضد پیر Q10 نیوآ

ظاهر جوان خود را حفظ کنید چرا باید پیرتر به نظر برسید؟ با استفاده از محصولات مراقبتی ضدپیری Q10 می‌توانید از پیرشدن زودهنگام پوست خود پیشگیری کنید.

استفاده از محصولات Q10 برای مبارزه با چروک‌ها

پوست جوان و مرتب را چه کسی دوست ندارد؟ با این حال، پوست ما بسته به طبع ما و سلامت سبک زندگی ما، از فرد به فرد، به طرز متفاوتی، سریعتر یا آهسته‌تر، پیر می‌شود. محصولات نیوآ Q10 برای مبارزه با پیری در خدمت شما هستند.

واقعیات پشت ماجرای Q10

واقعیات پشت ماجرای Q10

واقعیات پشت ماجرای Q10

کوآنزیم Q10 یا تنها Q10 بصورت طبیعی در بدن تولید می‌شود و سهم مهمی در عملکرد تمام سلول‌های بدن دارد. کوآنزیم، شبیه یک ویتامین در کل بدن موجود است و می‌تواند از فرآیندهای حیاتی بسیار زیادی پشتیبانی کند. Q10 برای تولید انرژی سلولی در میتوکندری، بسیار مهم است. همچنین بعنوان آنتی اکسیدان رادیکال‌های آزاد را در درون و بیرون سلول‌ها دفع می‌کند. رادیکال‌های آزاد پیرشدن پوست را تسریع می‌کنند و به سلول‌ها آسیب می‌زنند. علاوه بر این، Q10 در غشاءهای سلولی و لیپیدهای سطح پوست موجود است، و وظیفه مهم آنتی اکسیدان را نیز انجام می دهد. Q10 می‌تواند از آسیب‌های پوستی ناشی از اشعه فرابنفش پیشگیری کند.

نتیجۀ تحقیق نیوآ 
تمام محصولات نیوآ نتیجه ترکیبی از نوآوری پیشرفته و بیش از یک قرن توانمندی بایرزدورف در تحقیقات پوستی هستند. تیم تحقیقاتی نیوآ یک ربع قرن اثرات Q10 را مدام تحت نظر داشته است. دانشمندان ما بصورت گسترده نقش كوانزيم‌ Q10 را بر پوست انسان بررسی کرده‌اند و از سال 1998 تا کنون آن را در محصولات مراقبت از پوست به کار برده اند. محصولات Q10 امروزه در سرتاسر جهان مشتری دارد: ظروف کاسه ای نیوآ Q10 هر دو ثانیه یک بار فروخته می‌شود.

پوست نیازمند انرژی و دفاع مناسب

کوانزيم‌ Q10 پوست برای تولید انرژی و محافظت پوست از اضطراب اکسیداسیونی ضروری است. با این حال، با گذر زمان نسبت Q10 در پوست ما کم می شود. محصولات ضدپیری دارای Q10 از پوست ما بصورت مؤثری حمایت می‌کنند.

Q10: اکتشافی علمی

  • دانشمند آمریکایی فردریک ال. کرین این کوانزيم را در سال 1957 کشف کرد.
  • شیمیدان بریتانیایی پیتر دنیس میچل نحوه عملکرد کیوتن در درون سلول‌ها را کشف کرد. او در سال 1978 جایزه نوبل شیمی را برای کارش روی این مسئله دریافت کرد.
  • دانشمندان بایرزدورف اولین نفراتی هستند که اثرات کیوتن  بر پوست را تحقیق کردند و از سال 1998 در محصولات مراقبتی پوست از آن استفاده کردند

ویژگی‌های كوانزيم‌ Q10

دو عملکرد مهم كوانزيم‌ Q10 در بدن تولید انرژی و محافظت از سلول هاست.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *