بیوتی وی 372 روز پیش
بازدید 295 بدون دیدگاه

امسیگ – EmsiG GmbH

کمپانی آلمانی امسیگ – EmsiG GmbH

در حوزه پیشگیری و کنترل سلامت (علائم حیاتی) و درمان مورد استفاده خانواده و پزشکان و بیمارستان ها و همچنین در حوزه های لوازم مصرفی پزشکی مراکز, توانبخشی به عنوان یکی از پیشگامان اصلی این عرصه دارای سابقه بسیار طولانی می باشد.

این کمپانی قدم های بزرگی را در صنعت پزشکی برداشته و نوآوری و تکنولوژی خود را در این زمینه در اختیار خانواده جامعه پزشکی قرار داده است که منجر به پیشرفت پزشکی روز افزون و رفع نیاز های بیماران و پزشکان و مراکز درمانی شده است.

امسیگ نوآوری های گسترده ای در تمامی محصولات خود با آپشن های متفاوت ارائه داده تا نیازهابه بهترین نحو ممکن برطرف گردد.

استفاده از محصولات امسیگ بسیار آسان ، اصولی و در عین حال با کارایی بسیار بالا و مؤثر می باشد.به طوری که توانسته با شاخصه کیفیت ، خود را از سایر تولیدات شرکت های مشابه متمایز سازد.

تمرکز کمپانی امسیگ بر ویژگی های نظارت و مدیریت سلامتی شما در راستای اهداف جامعه پزشکی و بخصوص محیط زیست بوده و اهمیت فراوانی به حفظ ارزشهای نامبرده می دهد.

علاوه بر کیفیت %۱۰۰ مطمئن و شاخصه ی دیگری که محصولات امسیگ را از سایر محصولات مشابه موجود در بازار متمایز ساخته گارانتی طلایی و تعهد خالصانه این شرکت می باشد.

امسیگ دارای تأییدیه انجمنهای فشارخون آلمان ،بریتانیا، اروپا و مهر نشان کیفیت برتر می باشد. کسب افتخارت مستمر امسیگ در مدیریت تولید و کیفیت بسیار بالا و کنترل کیفی دقیق و چند مرحله ای محصولات از جمله بارزترین ویژگی های کمپانی امسیگ آلمان می باشد که آرامش خاطر را در مصرف کنندگان بین المللی خود فراهم آورده است.

مدیران ارشد این کمپانی آلمانی بنا به پی بردن نیاز کاربران همیشه تحقیقات گسترده ای در سراسرجهان انجام می دهند تا محصولات مختلف و متنوع در این حوزه ها را ارائه دهند و کار بران به دلیل اعتماد و اطمینانی که به این کمپانی پیدا کرده اند به سراغ محصولات جدید و مختلف امسیگ رفته و نیاز خود را برطرف می نمایند.

نمایندگی رسمی کمپانی محصولات امسیگ در ایران

نمایندگی رسمی کمپانی محصولات امسیگ در ایران

کمپانی امسیگ از جمله صنعتگران شناخته شده آلمانی در حیطه پزشکی سلامتی می باشد. این شرکت صاحب تکنولوژی و نوآوری منحصربفرد خود می باشد . خطوط تولید این کمپانی با سیستم مدیریت نوین و برنامه ریزی دقیق کنترل و هدایت می شود. کیفیت محصولات شناخته شده امسیگ به حدی بوده که برایش شهرت جهانی به ارمغان آورده است.

شروع فعالیت کمپانی امسیگ در شهر هامبورگ با تولید فشارسنج های عقربه ای و گوشی های پزشکی متفاوت باز می گردد که چند سال بعد به دلیل شرایط نابسامان اقتصادی متوقف گردیده ولی مجدداً با تیم تحقیق و توسعه (R&D) بسیار قوی و با مطالعات ریشه ای در صنعت پزشکی این کمپانی شروع به فعالیت نموده که این امر منجر شده این گروه صنعتی به یکی از پیشگامان اصلی تولید محصولات پزشکی تبدیل گردد.

به خاطر داشته باشید که امسیگ با پشتوانه فرهنگ و ارزشهای سازمانی خود به عنوان برندی قابل اطمینان، همواره قدردان و پشتیبان انتخاب شما خواهیم بود. رضایت شما از اتمام جزئیات موفقیت ماست.

کیفیت بالا برای ما مفهومی بسیار فراتر از استفاده مواد اولیه مرغوب دارد. به همین دلیل در هر مرحله از کارمان، از طراحی اولیه گرفته تا ریزترین قطعات تمام تمرکز و اشتیاق خود را معطوف جزئیات می کنیم تنها از این طریق است که می توانیم کیفیتی را که همگان در جهان از کالاهای پزشکی سلامتی امسیگ انتظار دارند، تضمین کنیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پالس اکسیمتر خانگی ds-201

پالس اکسیمتر خانگی ds-201